Mūsų komanda – maratonų taurės vicečempionė!

Panevėžio dviračių kroso taurė 2017 baigta!
2017 September 25
Lietuvos CX čempionatas ir atviros tarptautinės dviračių kroso varžybos
2017 October 12

Panevėžio klubo Dviračiai komanda šiemet dalyvavo “Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės 2017” varžybose, kurios yra vienos masiškiausių varžybų Lietuvoje – į vieną etapą sutraukia 1000-1500 dalyvių. Čia dalyvauja laisvalaikio, mėgėjų, profesionalų grupės. 2017 m. maratonų taurės etapai: Druskininkai, Vilnius, Panevėžys, Ignalina ir Anykščiai.

Mūsų komanda dalyvavo MAXI komandų įskaitoje, kurioje varžosi komandos, kuri nuvažiuos daugiau kilometrų per visus 5 etapus (sumuojamas bendras komandos narių nuvažiuotas atstumas per kiekvieną etapą). Mūsų komanda – viena masiškiausių įvairaus amžiaus dviratininkų mėgėjų komanda Lietuvoje.  Panevėžio klubą Dviračiai sudaro beveik 100 narių ir dauguma jų mina už komandą maratonų taurės etapuose bei kituose dviračių renginiuose visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Visų komandos narių dėka tapome Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės 2017 MAXI įskaitos VICEČEMPIONAI ir tik nedideliu skirtumu pirmą vietą užleidę maratonų taurės komandai senbūvei – kauniečių komandai Dviratai – Daistatus, 3-ioje vietoje palikome Impuls racing team komandą. Įskaitoje iš viso varžėsi 13 komandų.

Tai labai neblogas rezultatas tik pirmi metai susibūrusiai dviračių mėgėjų komandai! Progresas akivaizdus, prie mūsų jungiasi vis daugiau dviratininkų ne tik iš Panevėžio, bet ir iš kitų miestų!

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie puikių šio sezono komandos rezultatų, tiek komandos rėmėjams, tiek visiems komandos nariams 😀

Pradedame ruoštis kitam sezonui!

 

Comments are closed.