Registruokis į Panevėžio dviračių kroso taurės 2017 II-ąjį, finalinį etapą!
2017 September 5
Mūsų komanda – maratonų taurės vicečempionė!
2017 September 28

Rugsėjo 23 d. įvyko Panevėžio dviračių kroso taurės 2017 II-asis finalinis etapas. Šiame etape buvo išaiškinti abiejų etapų įskaitos amžiaus grupių nugalėtojai, buvo išdalinti nuostabūs lojalumo medaliai dviratininkams, dalyvavusiems abiejuose varžybų etapuose.

Finaliame varžybų etape pasiektas dar vienas dalyvių rekordas – sulaukėme jau 250 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų, atvyko svečiai iš Latvijos. Varžybų metu netrūko pramogų kiekvienam – tiek vaikams, tiek suaugusiems – Lietuvos kariuomenės kariškiai vykdė “kariškas” estafetes su šaudimu iš tikro ginklo, vaikai galėjo pramogauti ant batutų! Prieš varžybų apdovanojimus vyko koncertas. Po apdovanojimų vyko visų laukta loterija, kurioje buvo galima laimėti naujiausią Scott dviratį!

Šios varžybos tik įrodo, kad susidomėjimas dviračiais ir dviračių sportu vis auga, juk dviratis – tai ne tik ekologiškas transportas, bet ir naudinga sveikatai bei įdomi laisvalaikio praleidimo priemonė.

Panevėžio dviračių kroso taurė – tai renginys kiekvienam, tiek pačiam mažiausiam, tiek pradedančiąjam ar laisvalaikiu važinėjančiam dviračiu žmogui, profesionalams, dviratininkams mėgėjams. Čia kiekvienam patiks pasivaržyti ar tiesiog aktyviai ir įdomiai praleisti laisvalaikį!

Tu dar ne ant dviračio? Turi dar laiko nusiteikti kitų metų sezonui… 🙂 Iki susitikimo Panevėžio dviračių kroso taurėje 2018!

 

Comments are closed.